Be Smartt Inc. - Contractor License            07-24-2019 - 7:15 AM
  JEFFREY S MACE MEMORIAL PASDA CHAMPS - 07-22-2019 to 07-23-2019   
           www.besmarttinc.com for meet results and more            
                 Follow us on FACEBOOK and TWITTER                  
 
 Event 10  Girls 10 & Under 25 SC Meter Backstroke Div 1
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Kent, Samantha   10 Cpark-NJ            19.41      19.08        
  2 Stubbs, Caitlin  10 Golf                20.43      21.73        
  3 Brennan, Maddie  10 Whalers             21.00      22.25        
  4 Perry, Hayden    10 Lawrenceville       22.23      23.46        
  5 Dworak, Isabell  10 Country Pool-NJ     25.21      23.84        
  6 Cordle, XinLe     9 Cpark-NJ            24.10      23.94        
  7 Yudilevich, Emi  10 Country Pool-NJ     24.70      24.52        
  8 Lowery, Bridget   9 Lawrenceville       23.22      24.54        
  9 Dworak, Breanna   9 Country Pool-NJ     23.89      25.89        
 10 Lloyd, Violet E  10 Country Pool-NJ     25.54      26.14        
 11 Perry, Julia     10 Cpark-NJ            25.97      26.81        
 12 Nanola, Haile T   9 Country Pool-NJ     24.30      26.89        
 13 Mercado, Indira  10 Lawrenceville       27.56      28.12        
 14 Hunt, Chloe      10 Cpark-NJ            25.99      30.02        
 15 Schemmann, Rene  10 Cpark-NJ            32.23      30.20        
 16 Schemmann, Elis  10 Cpark-NJ            32.20      31.45        
 17 Khabbaz, Leila    9 Cpark-NJ            33.36      31.58        
 18 Koppenhofer, Ka  10 Cpark-NJ            30.18      32.79        
 19 Ivanov, Alena    10 Cpark-NJ            31.11      33.44        
 20 Marcano, Oriana  10 Cpark-NJ            33.06      36.80        
 21 Moore, Charlott   9 Lawrenceville       51.64      52.21        
 
 Event 10  Girls 10 & Under 25 SC Meter Backstroke Div 2
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Terhaar, Anna    10 Nassau-NJ           20.21      20.78        
  2 Owen, Sheridan    9 TCC-NJ              23.81      23.01        
  3 Gage, Addisyn     9 TCC-NJ              28.96      26.67        
  4 Mazariegos, Ale   9 HH-ZZ               23.60      27.49        
  5 Ferreyra, Andre   9 TR                  29.45      29.92        
  6 Mazariegos, All   9 HH-ZZ               24.46      32.04        
  7 Tormey, Campbel   9 Ben Franklin        32.59      33.49        
 -- Jain, Anoushka    9 Nassau-NJ           33.65         DQ        
 -- Butler, Lily     10 Ben Franklin        26.70         NS        
 
 Event 10  Girls 10 & Under 25 SC Meter Backstroke Div 3
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 George, Liz M    10 Pfy Pirates-NJ      27.12      24.88        
  2 Shakya, Niva     10 Pfy Pirates-NJ      24.22      25.85        
  3 Harris, Katheri  10 CVCC-NJ             26.28      29.01        
 -- Warner, Jenevie  10 Pfy Pirates-NJ      26.41         DQ