Be Smartt Inc. - Contractor License            07-24-2019 - 7:15 AM
  JEFFREY S MACE MEMORIAL PASDA CHAMPS - 07-22-2019 to 07-23-2019   
           www.besmarttinc.com for meet results and more            
                 Follow us on FACEBOOK and TWITTER                  
 
 Event 14  Girls 10 & Under 25 SC Meter Butterfly Div 1
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Bitterman, Zoe   10 Cpark-NJ            15.98      16.02        
  2 Brennan, Maddie  10 Whalers             19.53      19.66        
  3 Gallagher, Quin  10 Lawrenceville       19.86      19.73        
  4 Lowery, Bridget   9 Lawrenceville       20.65      19.93        
  5 Stubbs, Caitlin  10 Golf                18.84      20.01        
  6 Hogas, Sophia E  10 Country Pool-NJ     19.95      20.49        
  7 Roth, Phoebe      9 Cpark-NJ            22.62      24.07        
  8 Nanola, Haile T   9 Country Pool-NJ        NT      24.67        
  9 Lloyd, Violet E  10 Country Pool-NJ     21.48      25.16        
 10 Mercado, Indira  10 Lawrenceville       28.09      26.61        
 11 Menapace, Paige  10 Cpark-NJ            25.64      26.79        
 12 Laubach, Rory    10 Lawrenceville       25.66      26.95        
 13 D'Oria, Molly L   9 Country Pool-NJ     23.04      29.59        
 14 Murphy, Nuala    10 Whalers             26.79      29.89        
 15 Yates, Lauren     9 Cpark-NJ            30.47      32.31        
 16 Koppenhofer, Ka  10 Cpark-NJ            27.63      33.81        
 17 Castro, Megan     9 Whalers             39.17      38.89        
 -- Yudilevich, Emi  10 Country Pool-NJ     29.10         DQ        
 -- Dito, Ella        9 Country Pool-NJ     29.88         NS        
 -- Yang, Maddie     10 Whalers             26.22        SCR        
 
 Event 14  Girls 10 & Under 25 SC Meter Butterfly Div 2
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Lee, Olivia      10 TCC-NJ              19.25      19.52        
  2 Wei, Juliet      10 Nassau-NJ           21.19      19.92        
  3 Perez, Caralyn    9 HH-ZZ               20.04      20.07        
  4 Lasinski, Luna    9 Ben Franklin        25.43      26.64        
  5 Mazariegos, Ale   9 HH-ZZ               25.01      26.87        
  6 Dragert, Brynne  10 Baracudas           28.73      27.06        
  7 Gage, Addisyn     9 TCC-NJ              32.37      27.94        
  8 Ferreyra, Andre   9 TR                  44.13      45.46        
 -- Chiarello, Soph   9 Ben Franklin        29.65         DQ        
 
 Event 14  Girls 10 & Under 25 SC Meter Butterfly Div 3
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Flannery, Brook   9 Penn Brook          19.22      19.85        
  2 Maher, Isabelle  10 HQH-NJ              21.13      21.35        
  3 Brown, Poppy     10 CVCC-NJ             23.06      25.04        
  4 Shakya, Niva     10 Pfy Pirates-NJ      27.33      26.91        
  5 Merse, Avery      9 BBC-NJ              27.46      28.68        
 -- Kavala, Sarah     9 Pfy Pirates-NJ      35.00         DQ