Be Smartt Inc. - Contractor License            07-24-2019 - 7:16 AM
  JEFFREY S MACE MEMORIAL PASDA CHAMPS - 07-22-2019 to 07-23-2019   
           www.besmarttinc.com for meet results and more            
                 Follow us on FACEBOOK and TWITTER                  
 
 Event 51  Girls 14 & Under 100 SC Meter IM Div 1
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Meth, Eliza      14 Lawrenceville     1:13.45    1:12.01        
  2 Dalton, Emerson  13 Lawrenceville     1:14.05    1:13.39        
  3 Brady, Abby J    13 Country Pool-NJ   1:15.84    1:19.01        
  4 Dubow, Piper     13 Cpark-NJ          1:16.80    1:19.85        
  5 Gunton, Samanth  14 Lawrenceville     1:21.79    1:20.05        
  6 Cherry, Alexand  14 Cpark-NJ          1:18.99    1:21.64        
  6 Greco, Caroline  13 Country Pool-NJ   1:21.16    1:21.64        
  8 Masters, Abbie   14 Country Pool-NJ   1:21.30    1:22.28        
  9 Case, Olivia H   13 Country Pool-NJ   1:24.15    1:24.92        
 10 Laws, Maddy      13 Lawrenceville     1:27.87    1:26.84        
 11 Surdykowski, Ka  13 Country Pool-NJ   1:26.82    1:27.65        
 12 Yuchmow, Olivia  13 Lawrenceville     1:32.65    1:29.10        
 13 Johnson, Taylor  14 Country Pool-NJ   1:37.01    1:37.25        
 14 Donnelly, Laure  14 Whalers           1:47.62    1:47.36        
 -- Sprague, Ariel   14 Country Pool-NJ   1:26.44         DQ        
 
 Event 51  Girls 14 & Under 100 SC Meter IM Div 2
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Multari, Lauren  14 HH-ZZ             1:15.28    1:17.96        
  2 Sullivan, Katie  14 Ben Franklin      1:17.45    1:19.02        
  3 Wei, Kimberly    14 Nassau-NJ         1:26.34    1:19.71        
  4 Morehart, Cassa  14 HH-ZZ             1:18.79    1:22.59        
  5 Fea, Brianna Z   13 HH-ZZ             1:29.55    1:26.29        
  6 Petty, Charlott  13 TCC-NJ            1:23.76    1:27.35        
  7 Doherty, Petra   13 Ben Franklin      1:32.90    1:31.31        
  8 DeMarco, Charlo  13 Ben Franklin      1:32.27    1:31.80        
  9 Kolomatskaia, S  13 Ben Franklin      1:32.31    1:31.81        
 10 Burns, Riley     14 Ben Franklin      1:36.03    1:36.34        
 11 Stone, Cassandr  14 HH-ZZ             1:42.40    1:37.72        
 12 Livstone, Ariel  14 TR                2:48.78    2:01.75        
 -- Murphy, Alexand  13 Ben Franklin      1:33.92        SCR        
 
 Event 51  Girls 14 & Under 100 SC Meter IM Div 3
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Kimm, Mia D      14 Pfy Pirates-NJ    1:31.36    1:30.29        
  2 Mahesh, Pragath  13 Pfy Pirates-NJ    1:49.72    1:52.85