Be Smartt Inc. - Contractor License            07-24-2019 - 7:16 AM
  JEFFREY S MACE MEMORIAL PASDA CHAMPS - 07-22-2019 to 07-23-2019   
           www.besmarttinc.com for meet results and more            
                 Follow us on FACEBOOK and TWITTER                  
 
 Event 58  Boys 18 & Under 50 SC Meter Freestyle Div 1
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Yuchmow, Will    16 Lawrenceville       28.57      28.31        
  2 Ramos, Jake      15 Lawrenceville       29.54      28.54        
  3 Bucchere, Jonat  15 Country Pool-NJ     27.72      29.21        
  4 Lister, Jackson  15 Cpark-NJ            29.37      29.84        
  5 Ristad, Calvin   17 Cpark-NJ            28.12      30.03        
  6 Lacava, Philip   18 Cpark-NJ            27.93      30.26        
  7 Ferm, Ryan K     15 Country Pool-NJ     30.38      30.68        
  8 Sabogal, Justin  16 Whalers             30.90      30.85        
  9 Alhadef, Dylan   16 Whalers             31.67      32.82        
 10 Ketterer, Ryan   15 Whalers             33.48      33.57        
 11 Tam, Mitchell    18 Cpark-NJ            32.28      33.98        
 12 Fu, Riley        15 Cpark-NJ            32.57      34.40        
 13 Wu, Ryan         15 Cpark-NJ            37.77      37.36        
 -- Gold, Lucas      15 Cpark-NJ            29.66        SCR        
 
 Event 58  Boys 18 & Under 50 SC Meter Freestyle Div 2
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Gassmann, Olive  16 Nassau-NJ           24.10      25.27        
  2 Paoloni, Alessi  16 Baracudas           27.34      25.98        
  3 Kecskes, Joseph  16 TR                  26.56      26.53        
  4 Bargo, Felipe    17 HH-ZZ               26.50      27.16        
  5 Gutierrez, Gabe  18 Ben Franklin        26.37      27.70        
  6 Oliver, Spencer  17 HH-ZZ               27.57      29.13        
  7 Corcoran, Sean   17 Ben Franklin        28.96      29.18        
  8 Petty, Andrew    17 TCC-NJ              29.71      29.28        
  9 Geurds, Hayden   16 Baracudas           32.61      29.37        
 10 Genovesi, Micha  16 Baracudas           29.00      29.67        
 11 DeMott, Matt     16 Ben Franklin        28.69      29.97        
 12 McFeeters, Nick  15 Ben Franklin        31.05      30.62        
 13 Shannon, Aidan   17 TR                  31.25      31.47        
 14 Miller, Zack A   17 HH-ZZ               30.07      32.06        
 15 Garcia, Julian   16 Ben Franklin        32.92      32.16        
 
 Event 58  Boys 18 & Under 50 SC Meter Freestyle Div 3
==================================================================
    Name            Age Team                 Seed     Finals              
==================================================================
  1 Eckerson, Ben    16 Penn Brook          24.49      25.36        
  2 Sawicki, Erik    18 BBC-NJ              26.00      27.81        
  3 Sawicki, Chris   15 BBC-NJ              27.70      28.56        
  4 Nembhard, Gabe   15 Pfy Pirates-NJ      28.77      29.14